Zaznacz stronę

Pionki

W pionkach siła!

 

Szanowny Panie Polityku!

Panie z góry, Panie z dołu, Panie z Lewej, Panie z Prawej – zakoduj sobie: jesteś dla mnie, nie odwrotnie. Masz służyć mi, nie ja tobie.

W głowach się popierdoliło i Wam i Nam, wszystko zostało odwrócone o sto osiemdziesiąt stopni. Problem w tym, że Wam jest taki stan rzeczy na rękę i wmawiacie Obywatelom, iż tak zostać musi do końca (czymkolwiek koniec jest). Ba, sami w to uwierzyliście. Sprzedajecie swoją wizję, wiarę, używacie pięknych i (nie)mądrych słów, z których nic nie wynika. I wiecie co? Czas się obudzić. Nie z ręką w nocniku, nie z kutasem większego cwaniaka z zachodu w Waszej dupie. Czas się obudzić i zacząć brać odpowiedzialność za decyzje, za niewypały, za przyszłość. Oto moja dobra rada. Ale chyba ciężko będzie ją sobie wziąć do serca… bo przecież ich nie macie.

Świat miłosierdzia to hipokryzja, a Wy jesteście najlepszymi aktorami tego teatrzyku. Litujecie się nad nami i z wielką łaską dajecie nam naszą wła$ność, uczciwie wypracowaną w pocie i łzach. Opodatkowaną i wydymaną z każdej strony. Rzygać się chce patrząc na takie zachowanie. Zapewne nie macie luster w domach.
Honor jest Wam obcy, prawdomówność to coś chorego, nie wiecie co to wstyd. Wasze zwłoki powinny gnić w rowach za miastem i użyźniać glebę, głowy powinny być nabijane na wysokie pale widoczne z daleka, zamiast liści powinniście wisieć Wy.

Obita morda mniej zdobi, ale lepiej uczy. Nie zadzierajcie z nami. Świat się zmienia, a pionków jest więcej. Pamiętajcie o tym.

Bez wyrazów szacunku
coraz bardziej wkurwiony Obywatel

 

PS mieliście kupę śmiechu? I bardzo dobrze! Przecież od razu widać, że ta wiadomość to żart! Wiadomo, że prawie czterdzieści milionów ludzi nie ma jaj żeby zrobić cokolwiek, a co dopiero ruszyć po Was – możecie spać spokojnie. No, ale przecież Wy to wiecie od dawna… więc po co ja się produkuję? Tak o, dla jaj. Chyba. A może nie. Kto wie… Hah, kolejny żarcik!

 

*
A teraz całkiem na serio – to oczywiście fikcja literacka, lekka prowokacja, clickbaitowe bzdety. Kocham Naszą Wspaniałą Władzę i nie wyobrażam sobie życia bez niej. Ty zapewne też.

Prześlij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *